Azerbaycan nakliyesiYazar: admin | Azerbaycan Nakliye | 15 Mar 2014 | 0 Yorum

Azerbaycan haritaAzerbaycan için nakliye hizmetleri arasında yer alan grupaj ve parsiyel yüklemeler genellikle İstanbul avrupa yakası ile Gebze/Kocaeli arasında kalan Anadolu yakasında mevcut depolar üzerinden gerçekleşmektedir. Her hafta cuma günleri depomuzdan yüklenen araçlarımız Erenköy gümrük müdürlüğü üzerinden ihracat işlemlerini tamamlamakta ve Sarp sınır kapısı üzerinden Türkiyeyi terk etmektedir.Azerbaycan içerisinde teslimat genellikle Bakü gümrüğündgerçekleşmektedir, parsiyel yüklemeler için kapı teslimatı mevcut değildir. Ancak, 5 tondan fazla yüklemeler için kapı teslimat organizasyonu sağlanabilmektedir. Bakü/Azerbaycan da mevcut ofisimiz ve acentalarımız ile organize edilen iç teslimatlar için Merkez adresimizden iç nakliye ile ilgili fiyat talebinde bulunabilir ve fiyat alabilirsiniz. Firmanızın yükleme durumuna göre Ağır nakliye ve Üçüncü ülke yüklemeleri de firmamız araçları ile taşınabilmektedir.
Ayrıca, azerbaycan için ağır nakliye ve gabari dışı taşımacılık hizmetlerimiz de mevcuttur. Yükünüzün genişlik ve yükseklik durumuna bağlı olarak Gürcistan ve Posof üzerinden çıkışlarımız mevcut olup. Gene yükün durumuna bağlı olarak İran üzeri taşımacılık da yapılabilmektedir.
Üçüncü ülke taşımaları direkt olarak yüklenmektedir. Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika ve Luxemburg dan yükleme yapan araçlarımız aktarma olmaksızın yüklerinizi Bakü gümrükleri üzerinden alıcı adresine teslim edebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz