Azerbaycan parsiyel nakliyeYazar: admin | Karayolu Taşımacılığı | 22 Tem 2012 | 1 Yorum

Firmamızın, anadolu yakasında mevcut deposu üzerinden haftanın iki günü ( Çarşamba ve Cuma ) parsiyel sevkiyatlarımız mevcuttur. Özmal ve/veya kiralık araçlarımız ile sevk ettiğimiz emtialarınızı Bakü, Gence, Sumgait gibi şehirlere teslim etmekteyiz. Ancak, ihracatçı firmalar ve Azerbaycan da yerleşik olan ithalatçılar ekseriyetli olarak Bakü gümrüğünü tercih etmektedir.

Bakü için teslimat süremiz, 4-5 gündür. Cuma günü çıkış alan aracımız takip eden Perşembe günü yüklerini Bakü gümrüğüne teslim etmektedir.

Bakü (Azerice: Bakı), Azerbaycan Cumhuriyeti’nin, Hazar Denizi’nin batı kıyısında yer alan başkentidir. Kafkaslar’ın en büyük şehri, en önemli kültür ve ticaret merkezidir. Ülkenin en doğusundaki ve en önemli sanayi, ticaret ve kültür merkezi olmanın yanı sıra bir liman kenti olarak da önemlidir. Şehirde yaşayanların büyük çoğunluğunu Azerbaycanlılar oluşturur.
2006 yılında faaliyete geçen Bakü Tiflis Ceyhan Petrol Boru Hattı’nın (BTC) çıkış noktasıdır. Bakü Limanı, Hazar Denizi nin en önemli limanıdır. Şehirde tiyatro, kütüphane, sinema ve diğer kültürel mekânlara sık rastlanır. Şehir, Avrupa’da 2010 yılının en güzel sekizinci şehri seçilmiştir. Lonely Planet’in sıralamasına göre, Bakü gece hayatı için dünyanın en önemli on destinasyonlarından biri.
Azerbaycan ekonomisinin gelişmesiyle, Bakü hızla değişmektedir. 2000’li yılların başından itibaren şehrin dört bir köşesinde, birçok yeni alan inşa edilmiştir. Yeni altyapılarıyla (binalar, mahalleler, sokaklar, restoranlar ve diğer mağazalar) Bakü kenti hızla batılılaşarak, 70 yıl süren Sovyet idaresinin izini silmektedir.

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz