Belçika-Azerbaycan taşımalarıYazar: admin | Karayolu Taşımacılığı | 30 Tem 2012 | 0 Yorum

Değerli müşterilerimiz, Avrupa ülkeleri arasında yer alan Belçika dan yapacağınız tüm yüklemelere destek verebilmekteyiz. Özellikle, Azerbaycan’a yapacağını transit yüklemeler için Avrupa ülkelerinde hazır bekleyen Euro 4 ve Euro 5 cinsi araçlarımız sizlerden gelen siparişlere istinaden yükleme adresine sevk edilerek, yüklemelerinizin en kısa sürede tamamlanması sağlanmaktadır.

almanya-azerbaycan yazımızda da belirttiğimiz üzere Avrupa ülkelerinin tamamından gaberi dışı yani ağır malzemelerinizi de taşıyabilmekteyiz. Ağır nakliye taşımalarımız; Avrupa ülkelerinin türk firmalarına yaşattığı problem nedeni ile Trieste liman üzerinden aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için müşteri temsilcilerimiz ile temas kurunuz.

Belçika, resmi adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa’da bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği’ne üye ve birliğin ve NATO gibi bazı uluslararası organizasyonların merkezlerini barındırır. 30,528 km²’lik bir alanı kaplayan ülkenin nüfusu yaklaşık 10,8 milyon kişidir.

Belçika’nın kuvvetle küreselleşmiş ekonomisi ve ulaşım altyapısı Avrupa’nın geri kalanıyla entegredir. Ülkenin ileri derecede endüstrileşen bölgenin kalbindeki konumu, 2007’de dünyanın en büyük 15. ticaret ülkesi olmasına yardımcı olmuştur.Ekonomi, iş gücü, yüksek GNP ve kişi başına yüksek ihracatla karakteristikleşmiştir. Belçika’nın ana ithal ürünleri gıda ürünleri, makine, işlenmemiş elmas, petrol ve petrol ürünleri, kimyasallar, giyim ve aksesuar ve tekstil ürünleriyken ana ihraç ürünleri otomobil, gıda ürünleri, demir ve çelik, işlenmiş elmas, tekstil, plastik, petrol ürünleri ve demirdışı metallerdir.

Belçika dan olan tüm yüklemeleriniz için +90 262 641 2711 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz