Hollanda-Azerbaycan taşımalarıYazar: admin | Karayolu Taşımacılığı | 31 Tem 2012 | 0 Yorum

holland mapAvrupa ülkelerinin en özgürlükçüsü olan Hollanda bir çok orta doğu, kafkasya ve orta asya ülkesine ihracat yapmaktadır. Azerbaycan için yapacağınız tüm ithalatlar için araçlarımızın hazır vaziyette bekletildiğini daha önceki yazılarımızda da aktarmıştırk.

Hollanda ya mal taşıyan ve boşaltmalarını tamamlayan tüm araçlarımız Venlo gümrüğü / Hollanda adresine geri dönüş yaparak siparişleriniz için beklemeye başlamaktadır. Euro 4 ve Euro 5 cinsi araçlarımız ile Avrupa ülkelerinden tüm taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul’a gelen Euro 4 ve Euro 5 cinsi araçlarımız ( çekiciler ) dorselerini garajımıza bırakır ve diğer Euro 3 cinsi çekiciler bu dorseleri takarak Azerbaycan, İran, Gürcistan, Türkmenistan vb ülkelere doğru sefere başlarlar.

Bu vesileyle; Avrupa dan gelen yorgun aracımız da yorgun şoförümüz de dinlemek amacı ile yüklerinizi bekletmez. Zaten hazır durumda bekleyen Euro 3 cinsi çekici ( tır’ın ön kısmı ) avrupa dan gelen römork’u ( tır’ın arka kısmı) alarak yola devam eder.

Böylelik ile siparişleriniz ve/veya sattığınız ürünler adresine daha hızlı ulaşır.

Lütfen daha fazla soru ve sorularınız için web sitemizin canlı destek bölümünden bizler ile temas kurunuz yahut +90 262 641 2711 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimiz ile temas kurmaktan çekinmeyiniz.

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz