Irak nakliye için kalite kontrol SGS, ilave mal listesiYazar: admin | Karayolu Taşımacılığı | 22 Eyl 2012 | 0 Yorum

map of iraqBilindiği üzere Irak’a mal satacak ihracatçı firmaların sevk edecekleri ürünlerin  Bureau Veritas veya SGS listesinde olup olmadığını bilmesi gerekmektedir.  Bureau Veritas ve SGS belgeleri sev edeceğiniz ürünlerin kalite kontrol açısından uygun olup belgelendirildiği, sistemolarak bilinmektedir. Irak’ın kuzey bölgesindeki yönetim ile SGS firması arasında Kuzey Irak’a gelecek malzemelerin sevk öncesi kontrol edilmesi ve gerekli standartlara sahip olup olmadığı kontrol edilip sevk edilmektedir.  Şaet merkezi hükümete ( Bağdat ) mal sevk edecekseniz de bu sefer Burueau Veritas isimli firmadan kalite kontrol belgesi almanız gerekmektedir.
Eğer yukarıda sıraladığımız kalite kontrol belgeleri olmaksızın ürünlerinize Irak için sevk ederseniz, ürünleriniz Irak sınırından içeri alınmaz ve günlerce,aylarca sınırda bekleyebilir yada çıkış noktasına geri döndürülür. Bu durumun önüne geçmek için aşağıda sizlere gerekli listeleri sunuyoruz ;
Ürün listesi 1 ve Ek ürün listesi

Ek ürün listesi Cuma günü 21.09.2012 tarihinde Şırnak valiliği ve Irak kuzey yönetimi görüşmeleri sonucu bir çok kurum ve kuruluşa olduğu gibi firmamıza da gönderilmiştir. Lütfen ürünlerinizi sevk etmeden önce firmamız ile temas kurunuz.

Daha çok bilgi almak için +90 262 641 2711 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz