Libya nakliye ve taşımacılık hizmetiYazar: admin | Denizyolu Taşımacılığı | 29 Ağu 2012 | 0 Yorum

turkey container shipmentDeğerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz, bildiğiniz üzere arap baharının başladığı coğrafyada yer alan Libya iç buğranın bitmesi ile beraber bir çok Avrupa ülkesinden ve Türkiye den mal ithalatı yapmaktadır. Firmamız, Ambarlı limanı üzerinden düzenli olarak haftalık konteynerler ile Libya’ya taşımacılık hizmeti vermektedir.
Libya konteyner nakliye hizmetimiz dahilinde Tripoli ve Bingazi limanlarına taşıma hizmeti vermekteyiz. Gerek full yükleme gerek ise parsiyel yükleme hizmetimiz ile sizde mallarınızı Ambarlı limanı üzerinden Libya ya sevk edebilirsiniz. Ancak, bazı zamanlar tatiller nedeni ile çok fazla malzeme depolarımıza gelmekte ve yaşanan bu yoğunluk neticesinde firmamız envanterinde kayıtlı bulunan konteynerlerimiz yetişmeyebilmektedir. Bu durumda en yakın yükleme zamanı olan takip eden hafta içerisinde Ambarlı limanı sahalarında açtığımız konteynerlerimize ürünleriniz yüklenerek sevk edilmektedir.
Rekabetçi fiyatlar ve hızlı servis avantajlarımız ile sizde pazar payınızı genişletmek ve rakipleriniz ile olan rebaketinizi genişletmekistiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir yahut websitemiz üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

Lütfen okuyunuz : Konteynerlere ürünleriniz yüklenmeden önce tarafınızdan konşimento talimatı talep edilir ve ürünlerinizin konteynerlerimize yüklenmesinin ardından konşimentonuz tanzim edilerek adresinize kargolanır. Ancak, daha sonra sizin bize göndermiş olduğunuz talimatın dışında farklı değişiklikler talep etmeniz durumunda bu hata sizin tarafınızdan kaynaklanmış olur ki bu durumda yeniden tanzim edilecek konşimento için ekstra düzenleme ücreti talep edilir.

Ayrıca, size iletmiş olduğumuz konşimentoyu mallarınızın alıcısına göndermezseniz Libya limanlarında ürünleri teslim alamazlar. Ve gene belirtmek isteriz ki siz konşimentoyu malın alıcısına gönderdikten sonra ” mallarımızı teslim etmeyiniz ” ibaresi değer kazanmaz. Çünkü; konşimento malın senedi niteliğindedir ve elinde bulunduran firma istediği zaman malları gümrük den çekebilir.

Yorumlar

Firma bilgileri


BAYKA LOJİSTİK
Adres : Osman Yılmaz Mah, 649.Sokak
No:8, Kat:4,
Gebze/KOCAELİ
Tel :
Mobil :
Fax :
E-mail :
İlgili ülkeye hizmet vermemekteyiz.

Fotoğraf Galerimiz